Latvijas Aptiekas paciņa ar paraudziņiem

Šobrīd daudzās aptiekās notiek šāda kampaņas, kur grūtniecēm, vai jaunajām māmiņām un to mazuļiem ir iespēja saņemt bezmaksas paku ar dažādiem paraudziņiem, bukletiem, atlaižu kuponiem. Bet šīs pakas nav tik viegli nomedīt, jo ne visās aptiekās viņas tiek piedāvātas, pirms tikt pie viņām, nākas nedaudz paskaidīt pa aptiekām. Man paveicās un vienu jau esmu saņēmusi. Lai tiktu pie šīs konkrētās bija nepieciešams uzrādīt mātes pasi un tās aptiekas atlaižu karti. Šādi noteikumi ir principā visur. Tad nu skatamies kas iekšā.


Teikšu atklāti, ka tas, dēļ kā nepaslinkoju medījot šo visu bija Avent pudelīte un knupis, manuprāt, labs bonuss vai ne? Pudelīte ir maza izmēra un der kopš dzimšanas, to būs ērti paņemt līdzi uz slimnīcu, tāpat knupis der no 0-6 mēnešiem.


Kā redzams, iekšā ir vairāki paraudziņi no Chicco firmas un citiem zīmoliem, tāpat Latvijas Aptiekas atlaižu kuponi dažādām precēm, no kuriem mani ieinteresēja Avent preces un vitamīni, kam ar šiem kuponiem būs 20% atlaide.

Ļoti daudz dažāda makulatūras ar noderīgu un ne tik informāciju, noteikti lieka nebūs Avents krūts zīdīšanas rokasgrāmata, kur ļoti saprotami un pat ar bildēm tiek doti padomi par pareizu mazuļu barošanu ar krūti. Šāda grāmatiņa būs labs palīgs māmiņām, kuras gaida pirmo bērniņu.

Un, bez tam, ir iekļauti divi mazuļu pirmā gada grāmatas/bukleti, kuros ir ērti pierakstīt mazuļu attīstību pa mēnešiem – svaru, garumu un citas piezīmes, protams, var nopirkt skaistu albūmu vai kādu citu grāmatu šim pasākumam, bet kā rezerves variants der arī šīs.

Kopumā nav slikti, jeb dāvinātam zirgam zobos neskatās, vienīgi visās aptiekās ir jāiegādājas vai jānoformē klientu kartes, lai kko saņemtu, kas man ne īpaši patīk, jo tā jau pilns maks ar viņām.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s