Matu būšana

Man šobrīd aktuāla problēma – matu izkrišana, sausi gali un lēna matu ataugšana! Neko nesaprotu, jo nagi au

g griezdamies, bet mati, tāda sajūta, ka atrodas kaut kādā miegā. Lasīts daudz un dikti, par to kā ar masku, eļļu palīdzību varot paātrināt to augšanu, jābūt tikai pacietībai un vēlmei ar visām šīm procedūrām nodarboties, jo atklāti sakot darbs ir piņķerīgs un pēc pirmās eļļainās maskas jau gribēju mest mieru 😆. Nolēmu sākt ar minimāliem tēriņiem un arī ar to, kas jau ir pieejams mājās. Klāt piepirku tik 2 produktus, kuriem pēc visām atsauksmēm ir labi jāstrādā.

Eļļu ar sarkano piparu gan jau pazīst katra, tā stimulē matu augšanu, pirms katras otrās matu mazgāšanas reizes to lietoju uz matu saknēm un kādu stundu atļauju tai iedarboties, pēc tam mati kārtīgi un cītīgi tiek mazgāti ar šampūnu vismaz divas reizes, jo eļļa ļoti negribīgi mazgājas nost, un pirmās reizes es bezmaz vai psihoju, jo mati vienalga bija taukaini pec to izžūšanas, līdz es atklaju forshu triku-

skalošana ar citronūdeni! Lieliski darbojas un mati skaisti un tīri 😆. Un otrs produkts- matu maska ar raugu arī matu augšanai, to es lieku tad kad neizmantoju iepriekšminēto eļļu. Smaržo izteikti pēc rauga, kādam var nepatikt, bet nu palietošu ilgāk un paskatīšos kā ies. Kaut kur pa vidu reizēm izmantoju kokosriekstu eļļu, bet laikam maniem matiem tā īsti nepatīk. Uz ķermeņa klāt labāk 😆.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s