Gaidot mazuli 2#

Šajā lietainajā svētdienā lustes nav galīgi nekam. Atnāca otrā paciņa ar drēbītēm mazulim, ko sūtīju no UK, Asdas veikala, viss atnāca daudz ātrāk par noteikto piegādes datumu. Ja salīdzina ar iepriekšējo sūtījumu, tad H&M man patika vairāk. Kāpēc? Laikam kvalitātes dēļ. H&M apgērbam visas vienības bija mīkstas un ādai patīkamas, savukārt šajā sūtījumā saskāros ar to, ka, pasūtot piemēram 7 bodiju komplektu, pusei materiāls bija mīksts, foršs, otrai pusei parupjš, tāds pats stāsts ar rāpuļiem. Turklāt, puse rāpuļu pogājas smuki no augšas uz leju, bet puse tikai lejā pie kājiņām, kas, domājams, sagādās problēmas tos ātri uzvilkt. Un vēl sastapos ar dažu vienīnu neatbilstību norādītajam izmēram.

Protams, nekas traģisks nav, un ja, skatās no tā viedokļa, ka Asdas drēbes ir maciņam draudzīgākas, kā arī ir iespēja pasūtīt komplektus ar vairāk vienībām, nekā piedāvā tas pats H&M, tad to visu var pieciest, jo visi apģērba gabali ir velkami.
Savukārt cepurītes nācās pirkt pašai atsevišķi, ar tām gan visur напряжонка😆.

Advertisements

4 thoughts on “Gaidot mazuli 2#

  1. Jap, UK tādas cepurītes neatrast. 🙂 ASDA izmēri parasti atbilst latviešu bēbju lielumam, jo mums parasti ir lielāki bēbji kā britiem. ASDA Essential pakas parasti ir lļoti mīkstas un patīkams audums. Protams, kā jau minēji, cena tomēr ir lētāka, tāpēc es arī esmu diez gan liela ASDA fane, ja salīdzina ar citu lielveikalu bēbju aģērbu līniju piedāvājumiem. Starpcitu, nezināju, ka viņi piegādā uz LV, ieteikšu radiem un draugiem. Paldies!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s