Palīgs masāžai mājas apstākļos

Ir neskaitāmas TV reklāmas par vibrējošiem masažieriem, kuri sola mūsu ķermeni padarīt tvirtu un atbrīvot no liekās tauku kārtas 😀 arī man vienu brīdi bija liela vēlme nopirkt un izmēģināt kādu no tiem darbībā, bet zinot sevi un to, ka tik cik ātri iedegos, tik ātri arī nodziestu, sākumam nolēmu pamēģināt vienkāršu masāžas birsti, tā teikt, lai disciplinētu sevi pie regulāras pašmasāžas rituāla veikšanas. Domājiet, ka disciplinēja? Protams, ka nē 😀 lietoju neregulāri, pēc noskaņojuma, bet pats rīks nebūt nav slikta manta! Man ir Stenders masāžas birste, kuru uz ziemas atlaidēm noķēru par nieka 4 EUR.WP_20150320_003WP_20150320_004

Kas tiek solīts : Birstes lietošana veicina asinsriti un uzlabo ādas vizuālo izskatu. Ieteicams izmantot ķermeņa kopšanas procedūrās, īpaši ieteicama masāžu veikšanā. Birsti var izmantot vienu pašu vai kopā ar ūdeni, vai ar kosmētikas produktu, piemēram, STENDERS ķermeņa vai masāžas eļļu. Izmēri: ~ 13 cm x 9 cm, Masējošo daļiņu augstums: ~ 1,3 cm.

Jau pirmajā reizē izdarīju lelu kļūdu, paņemot to līdzi dušā, jo tā kā masāžas birste ir no koka, tad pēc tās saslapināšanas, melnā koka pamatne uzblīda un saplaisāja, izskatījās diezgan neglīti un biju ļoti vīlusies, bet pēc pāris dienām, izžūstot, plaisas samazinājās līdz minimumam, tomēr nedaudz tās joprojām ir redzamas. Pēc tās reizes, ūdenī vairs masējusies neesmu 😀 Rīks ļoti labi pieguļ pie plaukstas un ir ērts, paši sari arī ir no koka, taču tie neskrāpē un nerada nekādu diskomfortu, saskaroties ar ādu. Lieliski noderēs, lai uzdzītu asinis, tas ir, uzlabo asinriti, der cīņai ar celulītu. Kopumā vērtēju kā labu un iesaku. Tomēr jāsecina, ka sports vienalga ir efektīvāks cīņā ar problēmzonām.

Advertisements

2 thoughts on “Palīgs masāžai mājas apstākļos

  1. mhm, šādu birsti lietoju jau vairākus gadus, ik pa laikam. parasti kopā ar kādu eļļu vai pretcelulīta krēmu. liekas, ka ieguvums ir vairāk rokām, kuras nogurst, nekā pēcpusei 😀 bet, protams, jebkas, ko darām savā labā, ir pozitīvs.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s