Paciņa matiem, Schwarzkopf

WP_20150310_009                                                                                               Sieviešu svētki pagājuši ar puķēm un iesāktu remontu. Pavasaris liek par sevi manīt visos iespējamos veidos! Pašai nemanot, automātiski jau sanāk celties īsi pēc saullēkta, galvā simts un viena doma par to, ka līdz pludmales sezonai ir steidzīgi jāsāk trenēt presīte, dibens, ir nepieciešamas obligāti jaunas saulesbrilles, kleitas, un plāni par vasaras atvaļinājuma pavadīšanu kaļas paši par sevi.  Domāju, ka tā ir ne man vienīgajai :d! Tā steiga, vienmēr gribas steigties uz priekšu, lai gan pareizāk būtu baudīt šodienu!

WP_20150310_001

Tā kā pēdējā laikā ar šausmām esmu pamanījusi, ka mani mati pēc ziemas ir tīrās šausmas, nolēmu, ka beidzot ir jāķeras tiem klāt. Pēc dažām neveiksmēm ar profesionālo matu līdzekļu lietošanu, biju pamatīgi apvainojusies un nolēmu, ka vairs neieguldīšu līdzekļus dārgos šampūnos, maskās utt. Bet te, paskatoties uz savu galvu, sapratu, ka mati kliedz pēc to barošanas. Tā nu ilgi nedomājot, tika izvēlēti, kādreiz pārbaudīti līdzeķli. Schwarzkopf līnijas manvienmēr ir derējušas. Tā nu steidzu atrādīt šodienas saņemto paciņu. Izvēlējos Bonacure līniju – šampūnu, matu balzāmu un masku, kā arī stipras fiksācijas matu laku. par šiem produktiem lasīju labas atsauksmes, tādēļ lieku uz tiem visas cerības :d. Ir kāds mēģinājis kaut ko no šī klāsta?

Advertisements

2 thoughts on “Paciņa matiem, Schwarzkopf

  1. man domāt, ka viss ir individuāla lieta. jo, piemēram, man no BC līnijām (mēģinātas vismaz trīs) mati paliek kā salmi un galva kasās. pat no maigās mitrinošās sērijas. aizvainojoši, jo tā gribēju, lai viss patiktu 😦

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s